Флюрокарбон Intech FC Shock Leader

Огляд флюрокарбону Intech FC Shock Leader

Тема флюрокарбону для мене завжди була не до кінця зрозумілою. То я занадто багато уваги приділяв вибору матеріалу для повідків під джиг, то й взагалі думав, навіщо мені флюрокарбон. Все ж з практикою думка про цей нюанс мінялась неодноразово і наразі вона у мене також не є однозначною.

З одного боку використання флюрокарбонових повідків в джиг овій ловлі не є обов’язковим. Часто сама звичайна волосінь чудово справляється з поставленими завданнями. Та в деяких випадках бачиш, що без «флюра» не обійтись: або риба перестає реагувати на приманки, або ж повідки часто перетираються до абразиву. І тоді постає запитання, який все ж флюрокарбон обрати для своїх умов?

Вибір цього матеріалу на ринку дуже і дуже великий. Моделі різних виробників різняться цінами, довжиною розмоток, кількістю та розміром діаметрів, яскравими упаковками та схвальними одами на тих же упаковках чи в Інтернеті. Тому вибрати для себе щось справді актуальне інколи дуже важко. Особливо важко це зробити новачку.

Цього року майже весь сезон до цього часу я відловив флюрокарбоном, який вийшов на ринок навесні (якщо не зраджує пам’ять) – Intech FC Shock Leader. Я не кажу, що саме його і тільки його потрібно купувати. Просто хочу описати свої враження від цього продукту, що тут знайшов хорошого, що на мою думку не так і т.п. А вже кожен зробить для себе висновок сам.

Чому я звернув увагу на «флюр» Intech

Все простіше простого – цей флюрокарбон був новинкою на ринку. А в мене є нестримне бажання спробувати щось нове, коли воно з’являється. А нагода скористатись цим продуктом була не одна: від пропозицій просто спробувати цей «флюр» до отримання його на змаганнях в якості призу.

Чесно кажучи, я все ж не є прихильником ловити на що попало. Тому не завжди призи зі змагань чи запропонований для «тестування» продукт опиняється зі мною на риболовлі. Але до Intech в мене була довіра, адже в свій час мав на озброєнні плетений шнур Intech Furios від цього виробника, який залишив після себе приємні враження.

А ще в мене закінчувався флюрокарбон в деяких діаметрах і мені хотілось поповнити свої запаси. Тому новинка саме стала в пригоді. Отже, флюрокарбон вже в моїх руках і я ним ловлю. І от після майже сезону розповідаю про свої враження.

Особливості Intech FC

В першу чергу хотілось би описати ті позитивні сторони, які я бачу у флюрокарбоні Intech FC. А вони є і вони повинні бути висвітлені.

В першу чергу хотілось би відзначити, що даний «флюр» представлений в трьох розмотках: 10м, 25м, 50м. Чому я вважаю це плюсом? Тому, що нам часто потрібно зробити поводок певного діаметру лише кілька раз за довгий період часу. Наприклад, ми робимо повідки з флюрокарбону великого діаметру для ловлі щуки, чим займаємось не так часто. Тому резону купувати бобіну на 50м немає, а розмотка в 10м – саме той варіант. Це дуже круто, адже з собою завжди можна мати «флюр» багатьох діаметрів, не витрачаючи зайві гроші. Звичайно, чим більша бобіна, тим менша вартість погонного метру. Але це актуально лише для тих діаметрів, якими ми користуємось найчастіше. Особисто мені було б цікаво побачити Intech FC в розмотці 150-300м в приблизних діаметрах 0.16 та 0.22. Але це лише мої вподобання, на які навряд чи зверне увагу виробник.

Другий плюс – різноманіття діаметрів. Тут можна підібрати товщину на будь-який смак: від мінімальних дав метрів для «мікрухи» до практично канатів. Можна тонко підібрати потрібний діаметр під кожні умови. В принципі, такими характеристиками може похвалитись практично кожен виробник флюрокарбону, але цей момент потрібно віднести до плюсів. Є, правда, один нюанс. Вся товщина вказана з трьома цифрами після коми. Я не перевіряв на мікрометрі точність цих показів, але особисто мені простіше заокруглювати до 2-х знаків. Думаю, три знаки – непотрібний момент на упаковці.

Що ж з розривною нагрузкою «флюра» Intech FC. Скажу чесно, я не перевіряв її відповідність якимись приладами. Я цього ніколи не роблю ні зі шнурами, ні з волосінню, ні з флюрокарбоном. Взагалі, я зазвичай використовую більш товсті повідки, аніж мої знайомі в одних і тих же умовах ловлі. Тому я не переймаюсь, що мені може не вистачити міцності «флюра». Взагалі, в мене ніколи проблем в цьому питанні не виникало.

Напевно, сама цікава для всіх характеристика – ціна Intech FC Shock Leader. Я вважаю, що вартість даного продукту є цілком демократичною. По малих діаметрах, якими користувався я, флюрокарбон цієї марки коштує приблизно 2 грн. за погонний метр, що є досить таки непоганою цифрою. Чим більша бобіна, тим менша вартість метру «флюра». А ще врахуємо можливість покупки малої бобіни і побачимо, що доступність цього продукту є досить високою.

Що ж до самого вигляду бобіни з флюрокарбоном Intech FC, то тут все витримано в гарному мінімалістичному стилі, без яскравих наліпок і кричущих слів. Спокійно і тільки з потрібною інформацією. Шпульку зручно тримати в руках. Також на ній передбачена кліпса, в яку зручно закладати кінець «флюра».

Як себе повів Intech FC в роботі? Особисто мені сподобався. Риба на нього реагує так само як і на флюрокарбон інших торгових марок – не краще і не гірше. Тут взагалі питання дуже спірне і я не вважаю, що дуже дорогий «флюр» збільшить в рази кількість контактів з рибою.

Як поводить себе при контакті з абразивом? Цілком пристойно. Він в міру січеться і гарно тримає ракушку, траву та інші підводні «пилочки». В свій час мені в руки потрапляв «флюр», який на абразиві покривався дуже дрібними, практично непомітними порізами, стаючи при цьому мутнуватим, і тріскав в самий непідходящий момент. З Intech я такого не спостерігав.

Цього року в більшості ловив на Дністрі, де дуже багато каміння під водою. Дуже часто це великі валуни з якими контакт є неминучим. Даний флюрокарбон показав себе гідно в таких умовах і через нього я не втратив жодного воблера.

Щодо зубів щуки, то тут все відносно. Не буду казати, що цей флюрокарбон магічним чином витримує щучі зуби. Хто ловить з флюрокарбоновими повідками щуку постійно та цілеспрямовано, той для себе, напевно, вже вибрав найкращий продукт. Особисто я її ловлю рідко, та й то більше вобл ерами з металічними повідками.

Оце наче і всі особливості Intech FC Shock Leader, про які мені хотілось розповісти. Можливо у когось будуть запитання щодо певних характеристик даного продукту або того як він себе показав в тому чи іншому плані – буду радий відповісти в коментарях.

Резюме

Підводячи підсумок всьому вище сказаному, хочу сказати, що флюрокарбон Intech FC заслуговує на місце в вашому арсеналі однозначно. Демократична вартість, різноманіття діаметрів, три розмотки на ваш смак та хороші робочі характеристики. Що потрібно ще, для користування цим продуктом?

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Optionally add an image (JPEG only)

Следи за новостями

Подпишись на обновления в наших публикаций и получай уведомления об обновлении контента на свой E-mail

Введите свой E-mail