Окунь на FishUp

Звіт з риболовлі | р. Гнізна 05.10.2017

Сьогодні з товаришем до обіду пробивали місця, де вже 100 років не лазили. Рибку бачили, але не так багато як би того хотілось. Як я й говорив раніше, буду висвітлювати хай коротко, але кожну свою вилазку. Отже, погнали.

Місце ловлі

Тернопільський р-н, р. Гнізна

Снасть

Shimano Soare CI4+ S706ULT
DAIWA Certate Finnese Custom 2004
Sunline New Super PE #0.4

Основні приманки, які працювали

FishUp Tanta 1.5” кольори: Earthworm, Bluegill
FishUp Flit 2” колір: Lox/Green&Black

Методи ловлі

Мікроджиг на дні

Основні факти

Перше, що хочеться сказати – риба себе поводить явно не по-осінньому. Наче вже й пора їй жерти безбожно, готуючись до зими, а вона все вередує. Хоча, може це й на краще. Вкотре переконуюсь, що краще аби до рибки знайшли підхід кілька чоловік, а не кожен, хто кинув хоч щось в воду і, натовкши пакет недомірків, йшов додому з гордо піднятим носом і словами на чолі: «Оце я РИБАК!»

Помітили, що останнім часом відверто дрібний окунь не клює. Реагують на приманку полосаті приблизно від 70-100 грамів, а хлопці меншого розміру, напевно, поховались по закутках. Люблю такі моменти.

На річці вся риба, яка клювала, стоїть під берегом в травах чи під кущами. Якщо не помиляюсь, з русла клювало лише раз в товариша. Хоча, здогадуюсь, та щука просто доганяла приманку ще від протилежного берега. Практично всі контакти з рибою відбувались тоді, коли вдавалось точно попасти під кромку водоростей на протилежному березі.

При тому, що рибка клювала дуже рідко, клювала вона жадно і навіть добирала приманку. Дивно, чому тоді на контакт спокусити її було так важко. Можливо дрібнота активно не харчується, а більшої риби не так вже й багато.

Сьогодні «пасивні» приманки повністю переплюнули активку. Хоч твістер і є моєю улюбленою приманкою, сьогодні був точно не його день і доводилось ловити на «п’явки».

Сьогодні почав ближче знайомитись з силіконом FishUp. Якщо раніше ловив ним час від часу, то тепер захотілось впертись більше. Все ж продукт якісний і, що досить важливо, український. Поки цілком влаштовує і заохочує ловити ним і надалі.

Висновки

Хоч риби було сьогодні зловлено порівняно мало (в районі десятка), та все ж контакт з рибою був і розуміння того, де шукати здобич на подібних водоймах є. Досить агресивно приманки атакує дрібна щука, тому варто використовувати флюрокарбон більших діаметрів. Нема відверто дрібного окуня, а клюють непогані екземпляри. Може варто користатись моментом і пошукати трофейного горбача?

Більше фото тут: https://www.facebook.com/ooascheoo/posts/1440301469381404

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Optionally add an image (JPEG only)

Следи за новостями

Подпишись на обновления в наших публикаций и получай уведомления об обновлении контента на свой E-mail

Введите свой E-mail