Окунь на Polaris

Звіт з риболовлі | Івачів 30.09.2017

Давно тут нічого не писав, а здалось би виправляти цю ситуацію. От довго думав і збирався з думками з чого ж почати відновлювати тексти. І прийшла в голову наступна ідея: з кожного виїзду на риболовлю писати нехай міні, але звіт. Нехай там буде впійманий лише один окунь, або ж взагалі нічого, але всю цю інформацію відобразити, вказавши снасті, умови ловлі і т.п. Це дасть таку собі статистику на майбутнє, що дуже добре.  До речі, хотів би в коментарях почитати вашу думку з цього приводу.

[adsense]

Отже, почну я з вчорашньої вилазки, яка починалась досить сумно, та в результаті ми повертались додому дуже навіть задоволеними. Так як це перший пост такого типу, то в ньому спробую сформувати структуру, по якій будуть створюватись наступні звіти з риболовлі.

Місце ловлі

Акваторія Івачівського водосховища

Снасті

Комплект піл твіч великих мінноу:

Спінінг – Zetrix Ambition-X 702M
Котушка – DAIWA TD-Z 103ML
Шнур – Unitika Shore Game #1.2

Комплект під джиг:

Спінінг – Tict Inbite 710TB
Котушка – DAIWA R-Custom 2500
Шнур – Berkley Nanofil 0.06

Основні приманки, які працювали

Воблери:

ZipBaits Orbit 110 колір 510R

Силікон:

Crazy Fish Polaris 3″ колір 42
Копія Sexy Impact 2.8″ від KOSADAKA в коричневому кольорі з червоними блискітками

Основні методи ловлі

Твічінг великих воблерів
Мікроджиг. Офсетний гачок та проводки біля дна.

[adsense]

Основні факти

Рибку шукали досить довго, але все ж знайшли на одній з точок, де часто влітку стоїть окунь. Щуки фактично не було. На воблери спіймали 2 недомірка, при чому 110-м розміром спокусилась щучка ледь більша самої приманки. Ще парочку вдалось спокусити на силіконові приманки і отримати кілька зрізів на той же силікон.

На силікон щука клювала досить жадно, тому є розуміння, що вона активна, просто стоїть не всюди. І хоча ми їхали в першу чергу за нею, своїх трофеїв так і не знайшли.

Щодо окуня, то в основному він клював також жадібно. Було зрозуміло, що він їсть, бо животики в риби набиті. Але дивно, чому він не реагував на активні приманки, віддаючи перевагу виключно слагам. При цьому всьому працювали темні і мутні кольори, хоча вода в тому місці була дуже нечиста.

Окунь клював підходами, як часто буває на цій водоймі. Впіймали 2-3 штуки і затишшя. Через певний період часу знову та ж історія. В основному клював гідний окунь. Відвертий дріб’язок не попадав. Найменші екземпляри були грамів по 100. На двох впіймали близько 15 хороших окунів, що є непоганим результатом.

Кілька штук було взято додому. Цікаво, що в шлунках риби було багато стрикоз. Видно він зараз харчується цими комахами. Тому треба думати що йому такого дати.

Висновки

Рибка все ж хоче їсти, хоч вранці так не здавалось. Думаю, вдосвіта зараз особливого сенсу виходити на воду немає. Рибку почали ловити ближче до обіду. Треба більше практикуватись в ловлі на вобл ери і відточувати майстерність. При цьому не слід забувати і про окуня, який може гарно відкликатись на силікон. Знайти стоянку риби, підібрати ключик по приманці та проводці і все буде. Є надія на гарне продовження вже на наступному тижні.

P.S. Більше фото тут: https://www.facebook.com/ooascheoo/posts/1436692296408988

Мысль на тему “Звіт з риболовлі | Івачів 30.09.2017”

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Optionally add an image (JPEG only)

Следи за новостями

Подпишись на обновления в наших публикаций и получай уведомления об обновлении контента на свой E-mail

Введите свой E-mail