Крупный окунь

Звіт з риболовлі | с. Біла 06.10.2017

«Поїхали потренуємось», подзвонив Віталік. Зазвичай після такого на нас чекає захоплююча ловля окуня вагою до 30 грам на мінімальні приманки і надлегку вагу. Якби хто питав, то це був сарказм. На превеликий жаль умови сучасного спорту з берегового спінінгу тісно пов’язані з таким дрібним окунем, принаймні в західному регіоні, тому і мусимо тренуватись на ньому.

Місце ловлі

Водойми с. Біла, Тернопільський р-н

Снасть

Спінінг: Shimano Soare CI4+ S706ULT
Котушка: DAIWA 12 Luvias 2506
Шнур: Berkley Nanofil 0.04

Основні приманки, які працювали

FishUp Tanta 1″
FishUp Fancy Grub 1″
FishUp Flit 1.5″

Методи ловлі

Мікроджиг вагою в 1, 1.5 грами

Основні факти

Загалом все досить тривіально: дрібний окунь чекає на дрібну приманку і міняє свої смаки, як вередлива пані. То він радо жує хробачків і п’явки, то віддає перевагу твістеру. Головне було його знайти, адже він сьогодні багато переміщався по водоймі. Хотілось би зауважити, що дрібна риба гарно реагувала на плавні проводки. А от рвані і різкі рухи рибу провокували на атаку куди гірше.

Знаковою подією сьогоднішнього дня стало те, що вдалось впіймати й справді трофейного окуня. Після того, як весь час ловив на приманки в 1″, вирішив поставити Flit 1.5″ і жартома сказав, що хочу таким чином відсікти дрібноту. Перший раз посилаю приманку в воду, один підрив і на тому кінці маленький локомотивчик починає гуляти. Видно, що навіть восени велика риба не проти поласувати дрібною приманкою. Це говорить про те, що мікроджиг хоч і вбиває шанси на трофей, та не до кінця. А на ультралегку снасть боротись з гідним суперником куди цікавіше.

Сподобалось працювати в боротьбі з хорошим окунем Soare CI4+. Проблем не виникало: спінінг тримав рибку і дозволяв її виводити з корчів. Все більше захоплююсь цим інструментом.

В загальному рибка їсть і відкликається на подані їй приманки. Кльов не найкращий, та все ж він є. Можливо мені щастить, але цієї осені попри не самий активний кльов мені вдається ловити непогану рибку практично на кожному виході. Завтра і перевіримо цю закономірність.

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Optionally add an image (JPEG only)

Следи за новостями

Подпишись на обновления в наших публикаций и получай уведомления об обновлении контента на свой E-mail

Введите свой E-mail