FishUp. Український продукт який не поступається японцям

Про силіконові приманки FishUp сьогодні не чув лише лінивий практикуючий спінінгіст. Вже на протязі кількох років продукція цієї фірми доступна українцям і встигла зібрати навкруг себе немало прихильників. Попри це є і критиканти силіконових імітацій українського виробника, а також безмежна кількість копіювальників. От і мені захотілось висловити в цьому пості свою думку щодо силікону FishUp, адже за плечима вже немалий досвід використання даного продукту на вітчизняних водоймах.

Знайомство з FishUp

Ще досить таки давно FishUp для мене, та й для багатьох рибалок, був лише одним з інтернет-магазинів, де можна було затаритись всілякими смаколиками, досить часто по гарних цінах. Тоді приманок такого бренду на ринку не було. Але на просторах інтернету можна було зустріти описи цікавих приманок від Виталий Сажнев. Це були імітації личинок стрикози та інших комах, якими харчується наш український хижак.

На початках дістати ці приманки було важкувато, але з часом вони з’явились у тому ж таки інтернет-магазині FishUp. Багато спінінгістів ледь не боготворили ці імітації і вважали що це кращі приманки серед багатьох інших. А особисто в мене вони такого захоплення не викликали. Можливо тому, що я люблю ловити активними приманками, а подібні «силіконки» викликали хіба що естетичне захоплення.

Є в нас одна водойма, де окунь просто шаленіє у весняний період від личинки стрикози. Люди збирають живих комах і насаджують їх на гачки поплавчанок чи оснастки з відвідним повідцем, ловлячи непоганих горбулів. Це спонукало спінінгістів до покупки силіконових імітацій личинки, яка мала ну дуже натуральний вигляд і ряд переваг перед живим прототипом. Мені ж вдавалось успішно ловити в цей час і на твістери, тому особливої уваги «жуки» в мене не заслужили.

З часом силіконові стрикози почали випускатись під брендом FishUp і на ринку з’явився новий гравець зі своїми стратегіями та амбіціями. Особисто я не звернув особливої уваги на це спочатку. Але талі ставало цікавіше.

В мої руки потрапили перші віброхвости від FishUp – U-Shad 2”. Здивувати спінінгіста, який переловив великою кількістю приманок, було важко. Для мене це була приманка по типу відомого всім Keitech Swing Impact з якоюсь своєю фішкою. Так, приманки ловили але міцність силікону в них мені здалась дуже слабкою. Окунь дуже часто відкушував хвоста навіть після першого контакту з приманкою. Тому своє знайомство з продукцією нового українського виробника я відклав в довгий ящик. Хоча в цей час багато хто зі знайомих активно використовував нові приманки і давав про них схвальні відгуки.

Минав час і мої запаси мимоволі поповнювались силіконовими приманками FishUp. Компанія виступала спонсором на багатьох змаганнях різного рівня, за що хлопцям величезний респект. Часто кожному з учасників в руки потрапляла пачка цього силікону і, що саме цікаво, в ній був мікс з моделей і кольорів. Продумано правильно!

І ось коли арсенал силікону FishUp був достатньо вже широким по кольорах і модельному ряду, я почав частіше використовувати ці приманки на риболовлі. У U-Shad вже не так відривало хвости (напевно з часом силікон став в цьому плані якіснішим), а Wizzle Shad став одною з улюблених приманок для ловлі на Дністрі, де збирав саму різноманітну рибу: від невеликого окуня та непоганих розмірів судака до жереха і судака, які не весь силікон оцінюють. І от тоді я зрозумів, що потрібно більше часу приділити українським приманкам FishUp та заповнити свій арсенал ще більшим числом моделей, адже продукт цей напрочуд перспективний.

Моє бачення основних характеристик FishUp

Трошки згодом я спробую розповісти про свої враження від кожної моделі силіконових приманок FishUp, якими я користувався, зокрема. А наразі вважаю що варто було б поговорити про загальні характеристики продукції і моє бачення підходу компанії до справи. А підхід в них й справді досить цікавий і на мою думку правильний. От з цього і почнемо.

У FishUp немає копій на популярні серед рибалок приманки. Киньте в мене камінь, якщо це не так. Можна стверджувати, що виробник дещо видозмінив ту чи іншу модель японського і не тільки силікону. Частково це є так, але модельний ряд FishUp наповнений виключно оригінальними приманками. Є всім відомі типи приманок, як от віброхвости чи твістери. Є маса варіацій цих типів у різних виробників. І кожен з них має свої особливості. Тому я не згідний з тими хто звинувачує українського виробника в плагіаті. Якщо в якусь ідею внести нові моменти, то це буде нова ідея. Якщо комбінувати ідеї між собою, вони також дадуть нову ідею. Це стосується чи не всіх сфер життя людини. Цей момент актуальний і тут. В описі вражень про конкретні моделі я напишу своє враження щодо поширених думок про плагіат. А зараз скажу лише, що на ринку є дуже багато копій вже моделей від FishUp, що говорить про вдалу розробку.

Тепер щодо якості силікону. Пам’ятаємо що я говорив про своє розчарування від обірваних хвостів в приманках. Так от, з часом ця проблема зникла. Хвости риба звичайно відриває, але не так як раніше. Тут або силікон кращий з часом стали давати в приманки, або я руки порівняв під нього. Варто сказати, що на сьогоднішній день силіконові приманки FishUp дещо живучіші аніж заморський Keitech.

А що по м’якості? Можливо тут Keitech дещо виграє. Чесно кажучи я б порівняв по характеристиці міцність+м’якість приманки FishUp з силіконовою продукцією Reins. Якась схожість прослідковується. Хоча це лише мій суб’єктивний погляд.

Цікава і гамма кольорів в українського виробника. Тут є класичні lox, watermelon, green pumpkin. Дещо специфічне «моторне масло» в приманках. Цей колір трошки не такий як звик його бачити я, хоча працює досить добре. Ну а окрім класики є багато різних темних та світлих відтінків, що дозволяє ловити в різних умовах. Є також «кислота» для провокації хижака кольором. Також дуже цікавий для мене колір «морква», а ще «білий перламутр» для судака та щучки. Варто відзначити, що деякі моделі приманок виконані з розрахунком ловлі форелі і кольори тут відповідні. Але деякі з них дуже гарно працюють і по окуню, як от наприклад темна і світла оливка. Загалом вибрати є із чого і це надихає.

Знаю, що багато спінінгістів звертають увагу на запах гуми. Особисто для мене це далеко не перший показник при виборі приманки. Та й не вірю я що наш класичний хижак краще реагує на якийсь там заморський криль або часникове амбре. Силіконові приманки FishUp пахнуть і є «їстивною гумою» — це факт. Форелева тема має чіткий сирний аромат.

А от напевно самою основною характеристикою силіконових приманок FishUp можна назвати підхід команди до розробки продукту. По-перше, це унікальні приманки, як я вже й казав. Над їх розробкою трудиться не одна людина і перед тим як випустити в світ чергову модель її довго і сумлінно тестують. В результаті ми отримуємо на ринку і справді роботу та, що саме головне, продуману модель. Тут ніхто не штампує купу нових моделей і заливає їх на ринок. Тут ніхто не робить півроку рекламу із замальованою приманкою, а потім розказує що це бог серед силіконових імітацій. Тут просто роблять правильну річ і потім дають нам нею ловити. Коли ловиш тією чи іншою приманкою від FishUp, починаєш розуміти для чого в ній той чи інший елемент і як його використати на свою користь.
По-друге, тут продукують якісний силікон. Ніхто не викидає на ринок тони дешевих «підошв» аби зрубати грошей. Це мені подобається. І нехай FishUp коштує недешево, нехай зловити рибу можна і на бичок від цигарки, стабільно буде ловити якісна річ.

На сьогоднішній день можу сміливо називати фірму FishUp тим виробником, хто пропонує людям якісний продукт, розробляючи та випускаючи його на Україні. Таких компаній в риболовній сфері у нас одиниці, на жаль. Загалом більшість керується принципом «бабло пабєдіт зло», а тут мораль таки поєднується з бізнесом.

Отже загалом силіконові приманки FishUp можна назвати такими, що не поступаються японським топовим моделям ані якістю виконання ані кількістю впійманих хвостів і навіть ціною. Радий, що в Україні є такий якісний продукт. Після того як розкрив його для себе ловлю із задоволенням. І раджу всім хоча б спробувати. Хто знає толк в якісних речах, той зрозуміє.


P.S. Дещо згодом спробую знайти час для опису своїх вражень від певних моделей цього виробника. Розповім своє бачення їх застосування, на які відомі приманки вони схожі та чим саме, та розкажу як і кого ними ловлю я.

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Optionally add an image (JPEG only)

Следи за новостями

Подпишись на обновления в наших публикаций и получай уведомления об обновлении контента на свой E-mail

Введите свой E-mail